TopStar

7. dubna 2018 11:22

Světový návrhář Marc Jacobs požádal svého přítele o ruku. A že to bylo pořádně bizarní!

Marc Jacobs (54) a jeho přítel Char DeFrancesco jsou zasnoubeni! Teprve před pár hodinami poklekl světový návrhář na jedno koleno a požádal svého milého o ruku. Překvapený Char mu odpověděl svým ‚‚ano“. A jak ke dlouho očekávanému momentu došlo?

K celé oficialitě došlo v jedné odlehlé mexické restauraci v New Yorku, kam se Marc se svým vyvoleným přišel navečeřet. Najednou v polovině jídla začali všichni přítomní včetně obsluhy tančit na píseň ‚‚Kiss“ od Prince. Jen text byl poupraven, aby bylo evidentní, že je skladba věnována právě Charovi. Ten okamžitě myslel, že to zařídil Marc na počest DeFrancescových nedávných narozenin. Char si to začal tedy natáčet, ovšem žádost o ruku rozhodně nečekal. Náhle si Marc klekl na koleno a vyslovil onu osudovou větu: ‚‚Vezmeš si mě?“

Celý proces si natočili i přítomní a ve videích je tedy zaznamenáno, jak Char odpověděl své ‚‚ano“ a svého milého políbil. ‚‚Tak se to stalo. Charlie DeFrancesco, vezmeš si mě? To byla ta slova, na která jsem tak čekal kladnou odpověď. Děkuji moc všem, kdo se podíleli na organizaci, no a samozřejmě své lásce. Miluji tě,“ napsal Jacobs na svém Instagramu.

Marc a Charlie jsou spolu už několik let. Podle všeho jsou společně velmi šťastni. DeFrancesco byl v loňském roce modelem a dnes už má vlastní značku aromatických svíček. Pár hodně cestuje, je vidět na mnoha módních přehlídkách v prvních řadách, společenským událostem a večírkům se ale dvojice vyhýbá. Prý upřednostňuje domácí pohodu a sedánky s přáteli v jejich oblíbených barech. Nikdo tedy neví, zda půjde o svatbu velkolepou či komornější.

Pro světového návrháře půjde o druhé manželství, jeho sňatek s podnikatelem Lorenzem Martonem se rozpadl po roce.


Přečtěte si také