TopStar

4. ledna 2019 08:00

Světový šéfkuchař Gordon Ramsay se raduje: Už brzy se mu narodí potomek!

I když to slavný šéfkuchař Gordon Ramsay (52) i jeho žena Tana (44) v minulosti neměli lehké, teď se jim poštěstilo a dvojice prostřednictvím videa na Nový rok oznámila, že čekají přírůstek v rodině. Gratulujeme!

Je to dva a půl roku, co Tana v pátém měsíci těhotenství přišla o chlapečka. Od té doby byla celková situace mezi manželi velmi nepříznivá. Teď se ale vše zvrátilo a Ramsayho žena se opět zakulatila. Věčně surový Gordon je štěstím bez sebe a Tanu nosí na rukou (a to doslova). Šťastnou zprávu tajila dvojice celkem dlouho - a není divu.

Světoznámý kuchař, majitel sítě restaurací na čtyřech kontinentech a držitel dvanácti Michelinských hvězd se narodil ve Skotsku. Mnohými kritiky vynášený do nebes za své kuchařské dovednosti a praktiky, stejně jako mnohými zatracovaný za své chování, vyjadřování a přístup ke kolegům i podřízeným. Mnoho z jeho přátel a spolupracovníků tvrdí, že je to skvělý kuchař a šéf, ale strašný člověk.

Ramsay žije v Anglii se svou manželkou a vychovává s ní čtyři děti. Jeho život je opředen mnoha skandály. Několikrát byl obviněn ze sexuálních záletů. Pokuta a noc strávená ve věznici za noční výtržnosti a řízení v opilosti. Čelil také zjištění, že ve svých restauracích podává nakoupené polotovary s obrovskou marží ve svůj prospěch. Přesto je však uznávaným kuchařem. Jako většina zahraničních úspěšných lidí věnuje většinu svých finančních prostředků na charitu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také