TopStar

18. června 2015 10:29

Barbora Koukalová

Svobodová s Kostkovou byly příliš sexy na kocert Kapky naděje, musely utlumit své ženské zbraně

Koncert, který má smysl, tak by se daly nazvat večery Kapky naděje, letos ale o to více mimořádný. Vendula Svobodová ho totiž věnovala nejen nemocným dětem, ale i svému zemřelému manželovi.

Byl to večer nejen pro děti nemocné leukémií a jejich rodiny, ale i pro všechny, kdo mají rádi melodie Karla Svobody.

Koncert Kapky naděje v pražském Karlíně byl totiž věnován i jemu, a tak všichni zpívající hosté předvedli jeho skladby ve svém podání, mimo jiné třeba skupiny No name, Wanastowi Vjecy nebo zpěvačka Anna K.

Přípravy na celý večer byly ale trochu složitější, nejen co se produkce týče. Vendula Svobodová a moderátorka večera Tereza Kostková se předvedly v šatech Taťány Kovaříkové, ale obě dvě byly trochu vyplašené z toho, jak moc jsou sexy.

Svobodová nakonec musela zmenšovat výstřih, protože ten se podle jejích slov na benefiční večer nehodil, Kostková si zase nebyla jistá, zda má opravdu mít šaty úpně bez ramínek, nerada by, aby se během večera a přímého přenosu, který vysílala i televize Prima, stala nějaká nehoda.

Nakonec šlo všechno přesně podle plánu a ještě lépe. Během koncertu pro Kapku naděje se povedlo vybrat necelých devět milionů korun.


Přečtěte si také