TopStar

11. ledna 2019 15:00

Markéta Škorňová

Svou lásku už netají: Olympijská vítězka Eva Samková si vyšla na premiéru s novým přítelem!

Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková (25) je zamilovaná! A kdo tuhle sympatickou sportovkyni okouzlil? Herec Marek Adamczyk (31)! Svou lásku oficiálně potvrdili na premiéře dokumentu, na kterém se Eva podílela.

O jejich lásce se již nějakou dobu spekulovalo. Naposledy byl zamilovaný pár přistižen při toulkách večerní Prahou minulý měsíc. Tentokrát už to bylo oficiální.

Zamilovanost oficiálně potvrdili při premiéře dokumentu, který se natáčel v Alpách a právě česká snowboardistka Eva byla jeho součástí. Sportovkyně a herec se k sobě během premiéry tulili a neustále se zamilovaně usmívali. Podle informací Super.cz je Eva opravdu zamilovaná a nový vztah si užívá naplno.

Marek Adamczyk je český divadelní a filmový herec, který už jako dítě hrál v Dětském divadelním studiu. V roce 2012 absolvoval DAMU, poté byl půl roku na stáži v londýnské škole Rose Bruford College Of Speech And Drama. Během studia na DAMU hostoval v Národním divadle. V dubnu 2012 se stal členem činohry Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni. V roce 2011 ztvárnil jednu z hlavních rolí – Vaška Fialu – ve filmu Lidice.

Evu Samkovou není třeba dlouze představovat. Česká snowboardistka a držitelka zlaté olympijské medaile ve snowboardcrossu v ruském Soči s lyžováním začala ve svých dvou letech a v sedmi přešla na snowboard. Závodně se snowboardingu věnuje od 10 let. Původně se věnovala freestyle snowboardingu, ale po zlomeninách nohy a ruky přešla na snowboardcross, kterému se věnuje od roku 2008.

Sdílejte článek

Přečtěte si také