TopStar

19. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Svůdná Gisele Bündchen: Tohle sexy prádlo sama navrhla!

Nejlépe placená topmodelka světa Gisele Bündchen, která byla jedním z andílků Victoria's Secret, je velmi všestranná. Navrhla novou kolekci spodního prádla a ještě ji sama nafotila. Do čeho se, Gisele, pustíš příště?

Kolekci spodního prádla nafotila Gisele Bündchen v brazilském Sao Paulu. Z fotek je vidět, že i matka dvou dětí může mít dokonalou postavu a vypadat skvěle. Gisele neumí zahálet, navrhování se pro ni stalo vítanou seberealizací. V posledních letech se totiž rozhodla soustředit hlavně na rodinu, takže práci modelky spíše odmítá.

Na sociální síti modelka ráda nechává nahlédnout fanoušky do soukromí. Ke komentářům přidává i fotky. Naposledy zde umístila společný snímek se sestrou Patricií, která by mohla vydělávat to, co ona. Jsou totiž dvojčata, a do modelingu kdysi šly spolu, ale Patricia se nakonec hvězdné kariéry vzdala.

Ještě předtím se ale Gisele na internetu pochlubila fotkou manžela Toma Bradyho, který se mazlí s jejich synem Benjaminem. Vše doplnila láskyplnou větou: „Díky Tome. Jsi nejvíc milující otec na světě.“

-juf-

Sdílejte článek
Štítky kolekce prádlo spodní prádlo Gisele Bündchen

Přečtěte si také