TopStar

11. března 2014 06:40

Dagmar Dandová

Svůdná Mariana Ďurianová: Vídá se znovu s Boučkem?

Známá slovenská moderátorka Mariana Ďurianová (37) přijela do České republiky, aby propagovala otevření nové luxusní kliniky plastické chirurgie a rovnou se přiznala, jak to má s exmanželem Liborem Boučkem.

Toho si vzala v červnu 2006, ale už v prosinci téhož roku požádala o rozvod. Jaké jsou mezi nimi vztahy dnes, po tolika letech?

"Žádné! S Liborem Boučkem nejsem vůbec v kontaktu," přiznala rezolutně Marianna, která je od roku 2011 zasnoubená s podnikatelem Romanem Doležajem a vychovávají spolu syna Románka, kterému ještě nebyly ani dva roky.

"Svatba zatím není na pořadu dne, teď ale pomalu plánuji návrat do práce," uvedla moderátorka, která se nově objeví v televizi JOJ, kam přešla po třinácti letech z konkurenční stanice. "Konkrétní projekt vám ale zatím ještě prozradit nemůžu," dodala Ďurianová, která ve svých třiceti sedmi letech nemá na čele ani vrásku.

"Já ale nemám žádnou kosmetickou úpravu, botox, ani nic jiného, to jsou prostě geny," přesvědčovala nás blondýnka, která na svůj věk rozhodně nevypadá.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také