TopStar

11. května 2015 13:22

Barbora Koukalová

Syn Krainové sbalil největší kočku Česka, co na to její slavný přítel?

Maminka Krainová ale asi nadšením z nové snachy skákat nebude. Bruno si totiž nabrnknul nevěstu, která po sobě nechává prázdná konta, zlomená srdce a spálenou zem. Armáda jejích bývalých partnerů by mohla nevesele vyprávět.

Kde se objeví Petra Faltýnová (37), tam deset let tráva neroste, respektive žádná žena nemá pak šanci u mužů zaujmout její místo. Modelka Simona Krainová (42) by si proto měla dávat pozor, s jakými nevěstami se její syn Bruno kamarádí.

Krainová totiž k němu nedávno pustila (opakovaně) expřítelkyni moderátora Leoše Mareše (39), a další srdce nejspíš skončí zadupané do země, zatímco jí přibyde do deníčku další zářez.

Pro Petru jsou muži jen roztomilé hračky, které jí jen tak mimochodem zajišťují živobytí a hojnou čtenost v bulváru, tím pádem se i zvyšuje její cena na celebritním trhu. Ale dostat Faltýnovou se ještě nikomu nepovedlo, momentálně po ní skučí Mareš, kterému vždycky zdrhne za moře ke svému tajnému milionáři, aby se pak vrátila a konalo se velké usmiřovací divadlo.

A že se Faltýnová dovede usmiřovat, o tom svědčí i tahle fotka, modelka totiž zachraňuje ze hřbetu poníka syna své rivalky. S Krainovou nikdy velké kamarádky nebyly, ale v showbyznysu je nutné přátelit se i s lidmi, s nimiž si normálně nemáte co říct. Krainová si pověsila Petru na Facebook s textem: "Bruno in love, sorry Leoš Mareš", ale fanoušci Simony zrovna z tohoto spojení zrovna dvakrát neskákali. Petru pod fotkou nazývají smažkou, courou a lacinou ošklivou šlápotou. Podle oblečení možná. Ale Faltýnová, ať se vám to líbí, nebo ne, ošklivá rozhodně není.


Přečtěte si také