TopStar

23. října 2018 11:46

Ilona Blašková

Syn Markéty Muzikářové, který podstoupil transplantaci kůže, se zotavuje

Syn Markéty Muzikářové, který podstoupil transplantaci kůže, se zotavuje

Houslistka Markéta Muzikářová známá ze smyčcového tria Inflagranti zažila letos velmi krušné léto. Jejího pětiletého syna Nicolase polila pomocná síla ve školní jídelně hrncem vařící polévky. Utrpěl tak popáleniny druhého stupně a podstoupil transplantaci kůže.

nejsem pověrčivá, ale v úterý po koncertě říkám kolegyním: a teď mi konečně začíná s dětmi prázdniny, 3 týdny nesáhnu...

Posted by Marketa Muzikarova on Friday, August 3, 2018

Dva a půl měsíce od této nešťastné události se může Markétě lépe dýchat. Synův stav se zlepšil natolik, že mohli společně vyrazit na dovolenou do Turecka. Slunci se však dále musí vyhýbat. „Vyjeli jsme až teď v říjnu, protože náš syn Nicolas se konečně po dvou a půl měsících od popálení a transplantace kůže může koupat. Ale jizva nesmí přijít ještě rok na slunce, takže ho mažeme krémy se silným faktorem," řekla muzikantka pro server Super.cz.

Miru děkuji za krásný make up Mirka Česlová díky tobě jsem se opět cítila jak princezna 😘

Posted by Marketa Muzikarova on Friday, September 21, 2018

„I ve vodě musí nosit ochranná UV trička. Což je tady v Turecku, kde je nyní chladněji a větrno, dost nepohodlné. Je mu pořád zima. A já jsem místo dovolenkového válení na lehátku prádelna a sušárna, protože mu ty tři UV koupací komplety musím prát a sušit pořád dokola. A taky jsem masérka, jizvy se totiž musí každou hodinu masírovat," dodala Muzikářová.

tak zřejmě letos už opravdu poslední opakovačka a koupačka 😭 a teď jak přečkat těch cca 180 dní do té příští?!? 😭😢😭

Posted by Marketa Muzikarova on Friday, October 19, 2018

Sdílejte článek

Přečtěte si také