TopStar

1. června 2015 14:47

Lucie Průchová

Syn Michaela Jacksona: Vyrostl z něj kus chlapa! Vidíte nějakou podobu s tatínkem?

Myslíte si, že kdyby žil král popu Michael Jackson, měl by radost ze svého prvorozeného syna Prince Michaela Jacksona, který je už dospělý muž? Letos v únoru totiž oslavil své osmnácté narozeniny.

Prince Michael Jackson I. se narodil v Beverly Hills v Kalifornii v USA. Je prvním dítětem zpěváka Michaela Jacksona. O rok později se mu narodila sestra Paris Katherine Jackson a za pět let přišel na svět ještě jeden syn – Prince Michael II., kterému se říká „Blanket“.

Prince údajně zdělil po otci pigmentovou poruchu – má skvrny v oblasti rukou a krku. Na snímku patrné v podpaží.

Michael Jackson byl ženatý dvakrát. Jeho první manželka byla Lisa Marie Presley, dcera Elvise Presleyho. Znali se dlouhá léta, poprvé se viděli už v roce 1975. To byla Lisa ještě dítě. Svatbu měli v roce 1994 a vztah jim dlouho nevydržel, rozvedli se v lednu 1996, ale zůstali přátelé.

Podruhé se zpěvák oženil v listopadu 1996 se zdravotní sestrou Deborah Jeanne Rowe (Debbie Rowe). Ta mu porodila dvě děti, Prince Michaela Jacksona I., který přišel na svět v roce 1997 a rok poté dceru Paris. Po Michaelově smrti se objevily zprávy, že není jejich biologickým otcem. Tato zpráva však byla později dementována. Manželé nežili ve společné domácnosti a v roce 1999 se rozvedli. Jackson dostal od Rowe plné právo na opatrovnictví obou dětí.

Totožnost náhradní matky jeho mladšího syna Prince Michaela Jacksona II. je neznámá.

-lup

Sdílejte článek
Štítky Michael Jackson Elvis Presley rozvést

Přečtěte si také