TopStar

12. června 2018 10:09

Syn Willa Smithe je pravý gentleman! Svou milou nosí na rukou

Syn hollywoodsé hvězdy Jaden Smith (19) má pořádně nabitý program. I přesto si najde nějaký ten volný čas, který tráví po boku své přítelkyně Odessy Adlon (18). Pro tentokrát si dvojice vyrazila na snídani a v jedné chvíli se Jaden rozněžnil natolik, že vzal svou drahou do náruče. To je ale lásky...

S mladičkou kolegyní z branže chodí herec už rok. Předtím byl s modelkou Sarah Snyder, ovšem to nepůsobilo natolik vážně jako Jadenův současný vztah. Hezoučká dívka byla s celou Smithovou rodinou dokocne i na společné dovolené.

Jaden je nejen úspěšný herec, ale i zpěvák na vrcholu své kariéry. Není to tak dávno, co mu vyšel klip k písni ‚‚Icon‘‘, který má přes 77 milionů shlédnutí. A už začátkem července vyjde slavnému synkovi nové album ‚‚SYRE‘‘. Zdá se, že jablko nepadá daleko od stromu.

Jaden Christopher Syre Smith se narodil v Kalifornii slavným rodičům, úspěšnému herci, raperovi a producentovi Willu Smithovi a herečce a tanečnici Jadě Pinkett Smith. Jaden má o dva roky mladší sestru Willow, ze které se už také stala mladá herecká hvězda.

Osud Jadenovi předurčil hereckou kariéru a před kameru se postavil už ve svých pěti letech. První herecké krůčky absolvoval v televizním seriálu ‚‚All of Us‘‘, který produkoval právě jeho tatínek. V roce 2006 vstoupil do světa filmu díky snímku ‚‚Štěstí na dosah‘‘. Příběh pojednává o vztahu mezi otcem a synem, kteří se nacházejí ve velmi tíživé finanční situaci. Jaden hraje ve filmu syna svému skutečnému otci, Willu Smithovi, který byl za tuto roli nominován na Oscara a film také spoluprodukoval. Hvězda mladého umělce zkrátka letí vzhůru závratnou rychlostí.

Sdílejte článek
Štítky Jada Pinkett Smith ICON Will Smith

Přečtěte si také