TopStar

23. července 2018 10:00

Ilona Blašková

Syn zpěváka skupiny Oasis - Lennon Gallagher je úspěšným modelem!

Všichni rodiče chtějí pro své děti jen a jen to nejlepší. Ale jakou cestu si jejich potomci zvolí, nedokážou ovlivnit. Zpěvák skupiny Oasis Liam Gallagher možná potají doufal, že se jeho syn dá na pěveckou dráhu. Ale v tomto případě se nepotatil, ale spíš se „pomamil“. Je z něho slavný model!

V čele skupiny Oasis stál v době jejich působení Liam Gallagher. A jeho jeden ze synů, osmnáctiletý Lennon jako by mu z oka vypadl! Ten sice denně neplní sociální sítě tím, co zrovna dělá, nicméně i tak má fanouškovskou základnu poměrně velikou.

Štíhlá vysoká postava, líbivá tvářička a specifické husté obočí totiž zapříčinili, že se z něj stal úspěšný model. „Příležitost prostě přišla ke mně a já se jí chopil. Původně jsem chtěl být herec a vlastně jím tak trochu jsem. Ale v tomto okamžiku je modeling něco, v čem se cítím dobře,“ prohlásil Lennon.

A tak přesto, že Lennon hudbu poslouchá rád, vlastní tvorby se od něj s největší pravděpodobností nedočkáme. Co se vzhledu týče, je to sice celý táta, ale povahu podědil po matce Patsy Kensit, která koketovala jak s herectvím, tak s modelingem.

Lennon Gallagher je před objektivem jako ryba ve vodě. Na druhou stranu je tomu bez debat za potřebí pořádné sebevědomí. A jestli jde o přehlídkové molo nebo koncertní stage, není to vlastně jedno?

Sdílejte článek

Přečtěte si také