TopStar

5. ledna 2018 09:12

Synové Britney Spears zpěvačce brzy přerostou přes hlavu!

Všichni vědí, že světová zpěvačka Britney Spears má v současnosti fantastickou figuru. S její výškou to tak slavné ale není. Před pár hodinami zveřejnila Spears na svém Instagramu fotku, kde je se svými dvěma synky na pláži. A jak to dopadlo? Podívejte se sami.

Ještě před nedávnem byla šestatřicetiletá hvězda kritizována za svou figuru, doby se ovšem mění a dnes je zpěvaččina postava označena za dokonalou. To vše jen díky zdravé stravě a aktivním tréninkům v posilovně. Britney Spears se svými ideálními křivkami ráda chlubí, proto i nyní zveřejnila na svých sociálních sítích fotku z oceánského pobřeží, kde pózuje spolu se svými syny dvanáctiletým Seanem a o rok mladším Jaydenem.

‚‚Mně i mým chlapcům se teplé počasí líbí,“ připsala blondýnka ke svému snímku. Post si vysloužil přes 5 tisíc komentářů a témět 500 tisíc lajků. Zda to bylo ladnými tvary Britney nebo jejími ratolestmi, které stále rostou a přerostou tak drobnou Britney jistě brzy, to zůstane záhadou.

Globální popová hvězda miluje cestování, a obzvlášť, když může cesty trávit se svými syny. Britney je totiž multifunkční žena, jeden den dře na své postavě ve fitku a hned další den si užívá výsledků své práce někde u moře. A právě tato chvála je znát i v jejím šatníku. Britney miluje krátké ‚‚crop“ topy, šortky a barevné mini. Zkrátka se řídí pravidlem, méně znamená někdy více.

Sdílejte článek

Přečtěte si také