TopStar

14. listopadu 2018 12:00

Tereza Šulcová

TA PODOBA! Princ Louis z Cambridge vypadá přesně jako jeho matka Kate

Britský princ William (35) a jeho manželka Kate (36) mají 3 děti. Nejmladší je princ Louis, který je neuvěřitelně podobný Kate. Co by ne, když je to jeho matka, ale ta podoba je velmi znatelná!

Malý princ Louis vypadá přesně jako jeho maminka Kate z roku 1982. Louis má po Kate její oči, tvar obočí, dokonce i stejné tvářičky a bradu. Tady opravdu sedí pořekadlo, kdy kluci jsou více podobní na matku a holky zase na otce.

Princ William má se svou manželkou Kate tři děti. Nejstarším je princ George (5), který je v pořadí následnictví třetí. Prostřední je princezna Charlotte (3). Holčička je často srovnávána s královnou Alžbětou II. Spekuluje se o jisté podobě, což není samozřejmě vyloučené!

Další důvod, proč jsou spojovány je ten, že Charlotte možná usedne jednou na trůn jako královna. Sice pravděpodobnost není vysoká, ale ta možnost tu určitě je. Následovník trůnu nově může být i žena. Byla by to druhá žena, co by usedla na trůn za Alžbětou II.

Nejmladším synem je princ Louis, je pátý následovník na trůn po svém dědovi, otci, starším bratrovi a starší sestře. Malému Louisovi je nyní půl roku a moc toho o něm nevíme. Princ William o nejmladším synovi řekl, že dobře spí a jeho sourozenci ho zbožňují. Na počest prince Charlese a jeho 70. narozenin byla v září vyfocena tato fotografie, na které je princ Charles se svou druhou manželkou Camillou. Vzadu stojí princ Williamem s Kate a dětmi a vedle něj stojí princ Harry s jeho manželkou Meghan.

Sdílejte článek
Štítky princ Louis

Přečtěte si také