TopStar

6. května 2018 10:33

Tahle babička je prý rocková zpěvačka. Řekli byste to do ní?

I když vypadá Marta Jandová (44) stále fantasticky a její dekolt je u fotografů tématem číslo jedna, lidé na ulici si ji pletou s babičkou. Rockerka se tedy podívala, jak by vypadala, kdyby babičkou skutečně byla. A jak to dopadlo? No, podívejte se sami.

Pomocí aplikace na Facebooku se zpěvačka Marta Jandová podívala, jak by vypadala jako prošedivělá babička. Spontánní nápad to ale nebyl, fotce předcházel tragikomická situace, kterou Marta popsala na svém Instagramu. ‚‚Tak si čekám na gymnastice na Marušku, jde kolem starý pán Sokolník a pozdraví mě: Dobrý den, krásná paní Jandová. Po chvilce se zastaví, otočí se a zeptá se mě: Vy zde máte vnučku? Stará bába, pomoc.‘‘

Marta Jandová oslavila před nedávnem 44. narozeniny, i přesto o sobě ale jako o babičce ještě mluvit nemůže a ani nechce. Narozeniny ani věk ji netrápí a je to prý pouhé číslo. ‚‚Narozeniny jsou vždycky fajn, slavíme to většinou s manželem. Včera jsme byli na večeři, jen spolu dva a bylo to moc fajn. Dnes popadneme holčičku, až přijde ze školky a pojedeme na chatu, kde bude moje sestra a táta a uděláme si tam o víkendu takovou pohodovou oslavu,‘‘ promluvila Marta o svém narozeninovém dni, z čehož vyplývá, že oslavám se rozhodně nebrání.

‚‚Přiznám se, že když se ráno podívám do zrcadla, tak tam nevidím, to co dřív. Nepodstupuji žádné estetické zákroky, ale je to normální, stárneme všichni. Kdyby mi někdo řekl, že mi muže být znovu 30, že bych mohla mít víc energie a třeba víc dětí, tak bych to brala, ale nestěžuji si, mám skvělého manžela a jsem spokojená,‘‘ promluvila Jandová o svém věku. Marta si je totiž moc dobře vědoma svých předností a nafotit nahá se nenechá jen kvůli morálním principům. Že by se styděla za své tělo, to rozhodně ne. Však už čtyřikrát odmítla nabídku do Playboye.

Sdílejte článek

Přečtěte si také