TopStar

11. března 2014 08:20

Dagmar Dandová

Tahle macatá šťabajzna pokořila všechny anorektičky! Je z ní topmodelka!

Modelka velikosti XXL Whitney Thompson (26) v roce 2008 vyhrála soutěž Amerika hledá topmodelku a od té doby slaví v modelingu jeden úspěch za druhým. Že by konečně módní návrháři vzali na milost i dívky s plnější postavou?

Whitney je živoucím důkazem toho, že krásná rozhodně neznamená míry 90–60–90!

Thompsonová se označuje za modelku „plus size" a nestydí se za to, že nosí velikost 44–46. I když byla dvakrát tak silná jako její konkurentky v soutěži Amerika hledá topmodelku, desátou sérii bezkonkurečně vyhrála.

"Jím, co chci a kdy chci. Devadesát pět procent lidí se po jakékoliv drastické dietě vrátí zpátky na svou váhu nebo přibere ještě víc. Tak proč neustále sledovat tyto diety a myslet si, že by mohly fungovat," zamyslela se kráska, která se stala mluvčí Národní asociace poruch příjmu potravy.

Podívejte se, jak jí to sluší ve spodním prádélku:

"Lidé mi píšou, že je hrozně inspirovalo, když jsem vyhrála. Píšou mi i matky dcer, které mají problémy s příjmem potravy a děkují mi za to, že jsem jim dokázala, že i s plnějšími tvary může být žena krásná. A to je prostě úžasné," uvedla modelka, která se často pohybuje na molech vedle Gisele Bündchen, Mirandy Kerr nebo Heidi Klum.

Thompsonová má kromě hrozně moc práce i spousty ctitelů: "Kdyby muže přitahovaly jen ženy, které vypadají jako Victoria Beckham, tak bychom tak vypadaly všechny. Ale naštěstí má každý jiný vkus, a proto jsou na světě ženy všech konfekčních velikostí," smála se topmodelka, která se za své plné tvary vůbec nestydí. Ba naopak!

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také