TopStar

22. prosince 2017 09:09

Tahle sexy kovbojka je už maminka? Irina Shayk předvedla v novém videu perfektní křivky

Dvacáté vydání videokalendáře časopisu Love vyšlo. Součástí nového video blahopřání se stala ruská modelka Irina Shayk. Kráska se nechala natočit jako ukrutně sexy a uhrančivá kovbojka. Jak se vám Irina líbí v takové podobě?

Video stylizované do westernu začíná tím, že jednatřicetiletý andílek módních přehlídek Victoria's Secret jede na koni. Posléze pózuje Irina v celé své kráse a demonstruje svůj outfit: džínové body s pásky v kombinaci s blyštivým kloboukem a kozačkami.

‚‚Miluju natáčení pro adventní kalendáře Love. Vždy je to bláznivé a vtipné,“ nechala se po natáčení modelka slyšet.

Připomeňme, že již 20 dívek poblahopřáli uživatelům sociálních sítí k nastávajícím vánočním svátkům pomocí novoročního projektu časopisu Love. Mezi ně patří například Ashley Graham, Emily Ratajkowski či Kendall Jenner. Mezi posledními byla i Bella Hadid, která v červeném spodním prádle řešila potíže s pneumatikou. Pánové, kdo z vás by jí pomohl?

Maminka devítiměsíčního děvčátka je zatraceně sexy a dokazuje to v nejedné kampani. Kdo ví, zda novopečený tatínek Cristiano Ronaldo lituje, že přišel o jedny z nejkrásnějších křivek světa modelingu. Nyní však o dívku pečuje hollywoodský herec Bradley Cooper a Iriny si rozhodně váží. Soukromí si pár celkem dobře střeží, sem tam se však na veřejnosti mihne a objektivům paparazziů neunikne. Fotoaparáty však zaznamenávají jen rodinné štěstí a krásu modelky, která den ode dne kvete.


Přečtěte si také