TopStar

21. května 2018 12:30

Tahle že je babička? Australanka Gina Stewart se chlubí vnučkou i křivkami dvacítky

Ještě ji neznáte? Čtyřnásobná svobodná maminka a teď už i babička Gina Stewart (47) je hvězdou australského Instagramu. I když jí táhne na padesátku, lecjaká dvacítka by před ní utřela nos. A aby toho nebylo málo, Gina se rozhodla bojovat v soutěži Miss časopisu Maxim 2018 proti teprve 18letým dívkám. No, nebylo by žádné překvapení, kdyby sexy babička zvítězila.

Že prý muži utíkají za mladšími? V případě Giny Stewart tohle pravidlo rozhodně neplatí. Ta se těší obdivu o mnoho mladších mužů a lusknutím prstů si může vybírat. Kdo by si ale myslel, že to je zázrak chirurgie, je na omylu. Gina na sobě nemá téměř žádné plastické operace! Umělá jsou na ní jen prsa, která si nechala před 10 lety zvětšit.

‚‚Je to jediná úprava na mém těle. Nepoužívám botox ani jiné výplně obličeje. Snažím se stárnout přirozeně. Nemám na to žádný trik,‘‘ říká čtyřnásobná maminka, která má děti v rozmezí 27 až čtyř let i téměř roční vnučku

Více než mužské pochvalné komentáře a pozvání na schůzky ji těší, když může pomoci ženám a ideálně svého pokolení. ‚‚Život je příliš krátký na to, abychom se trápili. Neřešte pořád svůj věk a postavu,‘‘ snaží se podpořit na sociálních sítích své sledující. Tak co, dámy, necháte si poradit od sexy babičky?

Sdílejte článek
Štítky Austrálie Maxim sexy babička

Přečtěte si také