TopStar

7. července 2018 08:32

Tajemství krásy hvězd jsou všude: I v lepence či majonéze

Hvězdy se nebrání v podstatě ničemu, jen aby vypadaly skvěle. Myjí se kefírem, jedí hmyz, spí s pijavicemi nebo používají včelí jed proti vráskám. Některé hollywoodské nápady překvapují svou originalitou a občas jsou až bizarní. Který z tipů na věčnou krásu byste zvolili vy?

Voda s mlékem: Cindy Crawford

Podle supermodelky je šíleně jednoduché uchovat si mladistvý vzhled i po čtyřicítce. Kráska tvrdí, že její tajemství tkví jen ve dvou ingrediencích. Vodě a mléku. Stačí smíchat půl sklenice každé ze surovin a hodit do mixéru. Voil, zbraň proti vráskám je na světě. Modelka říká, že si stačí oplachovat obličej tímto prostředkem každý den a už za pár týdnů bude pleť hladká a pružná. A není divu, vždyť mléko v sobě obsahuje kolem tří tisíc užitečných komponentů. Jediné mínus je zápach. Ale kvůli kráse se to dá vydržet, ne?

Majonéza na vlasy: Blake Lively

V ledničce holywoodské krásky nikdy nechybí majonéza! Že by si ji dopřávala místo večeře? Nikoli! Blondýnka si dělá s majonézou zábaly na vlasy, a právě proto má prý tak dokonalou hřívu. Na domácí masku potřebujete dva žloutky, olivový olej a kapku citronové šťávy. Už po prvním použití mají vlasy úchvatný lesk a jsou perfektně hladké. Skvěle, Blake, máš skutečně pravdu!

Zubní kartáček v kosmetické taštičce: Margot Robbie

Už dlouhá léta zůstává herečka věrná svému skvělému tipu. Místo předražených štětců a houbiček na make-up a jeho nanášení používá kráska zubní kartáček. Díky tomu vypadá make-up Margot stále svěží a je perfektně rozetřený. Margotin manžel o své ženě říká, že není normální, když si s sebou všude bere kartáček na zuby, my s ním však nesouhlasíme!

Lepenka za ušima: Cher

Aby se zbavila zpěvačka vrásek a její pleť byla perfektně hladká, nechodí Cher jen na plastiky. Zároveň si vymýšlí i vlastní nepochopitelné triky. Zalepuje si přebývající kůži za uši... Lepenkou! Navíc, jak tvrdí, je to velmi levné a jednoduché. Levné to sice nejspíše je, i přesto si několikrát promyslete, zda se na takový nápad vrhnete.

Ledové koupele: Kate Hudson

‚‚Vrásky nezmizí,‘‘ řekla už nespočetkrát hollywoodská bohyně Kate Hudson. Jde je ale zmrazit, a proto se herečka vášnivě oddává ledovým koupelím. Ale pozor, úplně se ponořit do ledové vody je strašlivá nálož pro organismus. Na vrásky je to tedy nejspíše kvalitní nápad, ovšem pro zdraví a imunitu zabiják.

Ptačí exkrementy: Victoria Beckham

Fantastickému vzhledu Victorie závidí nejedna žena a dokonce i její kolegyně z oboru. Matka čtyř ratolestí je dechberoucí. Jak to ale dělá? Dost netradičně. S vráskami bojuje pomocí masek z ptačích exkrementů! Efekt těchto zábalů je prý stoprocentně účinný. Vrásky automaticky mizí a kůže dostává mladistvý a zářící vzhled.


Přečtěte si také