TopStar

23. března 2018 10:52

Jiří Kubeš

Tajemství odhaleno! Šebrle a Perkausová prozradili, jak to dělají

Tajemství dokonalé vizáže prozrazeno! Ke startu nového moderátorského tandemu TV Prima byla upřena značná pozornost. Napětí a nervozita se však na jejich tvářích vůbec neodrazila. Jak je to možné? Zapátrali jsme a odhalili, co tedy dělají před tím, než se ocitnou před televizními kamerami. Příprava vzhledu Evy a Romana je důsledná a kvalitní.

Pravidelná návštěva INSTITUTU ORLANE PRAHA v Truhlářské ulici v Praze jim dodá nejen potřebný odborný kadeřnický a kosmetický servis, ale i fyzickou revitalizaci a relaxaci, které následně vytvoří psychickou pohodu a podpoří jejich sebevědomí. Důležitým prvním krokem v péči o Evinu i Romanovu pleť je diagnostika pomocí speciálního přístroje Visio Face. Ten odhalí, na která místa a jakým způsobem je nutné se, při následném kosmetickém ošetření, potřeba zaměřit.

Samotné ošetření pleti poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky s využitím nejnovějších postupů revitalizace pleti. Z pokožky se odvádějí toxiny, pleť se čistí, zvlhčuje, zpevňuje, okysličuje, vyživuje, zjemňuje a uvolňuje. Jednotlivé procedury trvají od 60 do120 minut a probíhají v intimním a příjemném prostředí kabin institutu.

Pokud mají klienti málo času, lze během jednoho časového úseku absolvovat až tři vybraná ošetření najednou. V této zcela unikátní službě ALL IN ONE se pak mohou kombinovat, společně s kosmetickým ošetřením, například manikúra a pedikúra. Pokud mají klienti málo času, lze během jednoho časového úseku absolvovat až tři vybraná ošetření najednou. V této zcela unikátní službě ALL IN ONE se pak mohou kombinovat, společně s kosmetickým ošetřením, například manikúra a pedikúra. Konečná fáze, k doladění dokonalého vzhledu, patří vlasům. Kadeřnický část INSTITUTU ORLANE PRAHA se prezentuje ucelenou péčí o vlasy a vlasovou pokožku, vše s podporou kvalitních produktů a špičkovým týmem hairstylistů institutu.

„I když ještě nejsem ve věku, kdybych potřebovala podstupovat zásadní kosmetická ošetření, je nutné, i kvůli mé profesi, abych se o svou pleť starala. Mám ráda řadu ORLANE ANAGÉNESE, od které moje pokožka zatím dostává vše, co potřebuje. Nicméně chodím na pravidelnou diagnostiku pleti. Teď při důkladné analýze zjistili, že moje pleť je, po dlouhé zimě a vzhledem k mé náročné televizní práci, dehydrovaná. Proto ošetření, které jsem tentokrát v institutu podstoupila, podpořilo celkovou hydrataci mé pleti. A bez čeho se neobejdu? Bez kvalitního make-upu a třeba také bez ORLANE multifunkčního kompaktního pudru, který mi skvěle slouží jako tvářenka a rozjasňovač zároveň." říká Eva Perkausová.

A Roman Šebrle jí s úsměvem doplňuje: „Jsem rád, že jsem si poprvé v životě mohl v vyzkoušet úpravu obočí pomocí speciálního postupu Eyebrow threading. Je to zajímavé, trochu to bolí, ale chápu, že je občas nutné si obočí nechat upravit. Bohužel v péči o svou pleť mám velkou rezervu, vůbec se o ni nestarám. Při dnešní diagnostice pleti mi zjistili, že musím dbát hlavně na partie kolem očí a na kosmetická ošetření bych měl také chodit pravidelně.“

Jaké máte zkušenosti s péčí o svůj vzhled vy? Co vám zabíra a co naopak? Podělte se o to s námi v kmentářích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také