TopStar

29. listopadu 2013 13:00

Dagmar Dandová

Tak to je mazec: Miley Cyrus se vrhla na dubstep!

Izraelský producent a DJ Borgore přemluvil k dubstepovému songu popovou zpěvačku Miley Cyrus! A nyní přijíždí 6. prosince do pražské MeetFactory, kde vystoupí v rámci pekelné show s názvem Dubstep Lucipher Night. Přiveze s sebou i Miley?

Americká megastar, herečka a enfant terrible současné popové scény, zpěvačka Miley Cyrus se ujala vokálního partu v tracku Decisions a spolu s DJ Borgore natočila video, kde vyskakuje z dortu.

Spolupráce s dubstepovou hvězdou nás u Miley dost překvapila, ale Borgore, občanským jménem Asaf Borger, spolupracoval i s Britney Spears nebo skupinou Metallica.

Nyní přijíždí do Prahy v rámci warm-up party Rock for People 2014. Ale bohužel bez Miley. Na tu si budete muset ještě počkat, ale předtím si můžete pustit její žhavý videoklip.

Pokud by vás zajímalo, jak se video točilo, můžete se podívat:

Kdo je vlastně Borgore?

Narodil se v roce 1987 v Tel Avivu. Začínal jako jazzman a posléze bubeník izraelské death metalové kapely Shabira (už zde si lze všimnou podobného „mládí“, jaké měl jeho žánrový kolega Skrillex). Na dubstep se vrhl poté, co slyšel v jednom z hipsterských barů v Tel Avivu několik tracků Screama a Bengyho.

Svůj stylu nazývá gorestep, ve skladbě Saturday Night se mu poprvé podařilo namíchat originální směs rytmických vzorců metalu a dubstepu. Po roztržce s bigotnější částí dubstepové scény založil vlastní label a internetovou komunitu Buygore, jeho první dva počiny se sobě vlastní dávkou ironie a humoru pojmenoval Borgore Ruined Dubstep Pt.1 a Pt.2.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také