TopStar

6. dubna 2019 17:00

Markéta Škorňová

Tak tady se podoba rozhodně nezapře: Liz Hurley a její sedmnáctiletý syn jsou si podobní jako vejce vejci

Sedmnácté narozeniny v minulých dnes oslavil syn populární americké herečky Liz Hurley, Damian. Mnoho známých osobností přálo mladíkovi k narozeninám jen to nejlepší, včetně takových hvězd, jako jsou Elton John či Joan Collins. Jeho matka Liz se mimo jiné nechala zvěčnit ve stejném triku jako Damian a fanoušci se nestačili divit, jak si jsou podobní.

Dlouhé vlasy, uhrančivé oči a krásný úsměv. To vše zdědil Damian po mamince, krásné Liz Hurley (53). Není divu, že více než jako matka a syn vypadají tihle dva jako sourozenci.

Damian oslavil sedmnácté narozeniny a jeho matka nemohla chybět na seznamu osobností, které mu přály k narozeninám. „Krásné 17. narozeniny, můj nebeský Damiane. Nikdo mi do života nepřinesl tolik, co ty. Jsem na tebe pyšná,“ napsala na svůj Instagram.

Dojemné přání se pojí k množství společných fotografií, z nichž jedna vám zaručeně vyrazí dech. Liz si je na snímku se svým synem natolik podobná, že byste skoro až řekli, že to nejsou máma a syn, ale minimálně sourozenci!

Mezi osobnosti, které Damianovi popřály všechno nejlepší k narozeninám, se přidal i zpěvák Elton John s manželem Davidem Furnishem, kteří jsou Damianovými kmotry. Otcem Damiana je Steve Bing, který zpočátku otcovství popíral a „přiznal barvu“ až poté, co vše odhalil test DNA v roce 2001.

Sdílejte článek
Štítky syn narozeniny americká herečka

Přečtěte si také