TopStar

25. října 2018 22:32

Tak takhle si rapper Derulo svůj koncert v Praze nepředstavoval! Zřítilo se mu pódium

Na koncert zpěváka Jasona Derula (29), který je známý svými výstřelky a společensky nekorektními činy, se fanoušci těšili dlouhé měsíce. Teď se dočkali, ale... Rapperovi se ještě před vystoupením zbořilo pódium a začaly hořet LED panely. Rozzuření fanoušci čekali dvě hodiny a nakonec se jim muzikant předvedl na balkónu holešovické Tipsport areny.

Problém byl v tom, že těsně před koncertem se kompletně zhroutilo pódium a začaly hořet led panely. Fanoušci museli čekat celé dvě hodiny. Po neúnosném čekání Derulo ale nakonec vystoupil. A to při improvizované show, kdy před davem fanoušků vystoupil na balkónu Tipsport areny.

‚‚Zůstávám zde a jsem připravený udělat vše pro to aby nám vrátili vstupné. Se dvěma malýma holkama nemíníme do půl noci čekat na ten zázrak. Byla to vlastně akce pro děti jelikož tam byli M&M tudíž očekávám od produkce adekvátní přístup,‘‘ napsal na sociálních sítích jeden z rozzuřených návštěvníků.

Koncert v troskách...

I když se Jason přijel primárně představit českému publiku, nebyl to jediný důvod. Už nějakou dobu se nechává slyšet, že hledá tu pravou. V současnosti je nezadaný a rád by se konečně usadil. V minulosti randil se zpěvačkou Jordin Sparks nebo herečkou Daphne Joy. Obě ty pravé ale s velkou pravděpodobností nebyly, jelikož je zpěvák vesele podváděl. Když mu tedy nevyšlo vystoupení, snad mu vyjde druhotní plán.

O muzikantovi je také známo, že miluje bouřlivé večírky. Jeden takový se odehrál roku 2014 v Derulově tour busu. Dva muži byli po této párty obviněni ze znásilnění devatenáctileté dívky. Záhy byl ovšem případ uzavřen pro nedostatek důkazů. Derulo neměl údajně s incidentem nic společného.

Sdílejte článek

Přečtěte si také