TopStar

25. října 2013 13:00

Dagmar Dandová

Tak tohle bude fičák! Do Vily míří šílená Regina z první řady VV

Tak to vypadá, že dneska klepne Vladka asi pepka. Po dnešním Duelu se nevrátí do Vily jen Nikola nebo Jafar, ale i nový soutěžící: Regina Holásková!

Ano, to je ta, co jí chtěl Petr Zvěřina v první sérii VV poslat na dialýzu. Regina patří k nejpozoruhodnějším soutěžícím všech řad reality show VyVolení. Striptérka a tanečnice u tyče se ve Vile svlékala, všechny urážela, se všemi se pohádala a na uklidnění malovala „pozitivní“ obrazy.

Poté, co odešla z Vily, to vypadalo, že se trochu uklidnila. Porodila dceru Isis Paolu a věnovala se pouze malování. Pokus o normální život jí ale moc nevyšel. Otec Reginina dítěte Pavel Tesař ji totiž obvinil ze stalkingu (pronásledování), dceru pak šílené soutěžící odebrala sociálka.

Regina znovu začala tancovat po barech a zabydlela se v domku u Brněnské přehrady. Tady neměla ani vodu ani elektřinu. Navíc na ni byla uvedena exekuce kvůli velkým dluhům.

Ve Vile VV se tedy mají rozhodně na co těšit. Budou tam mít rovnou dvě Reginy, které věří v nadpřirozeno a neváhají si ho prosazovat všemi prostředky.

Mrkněte na nejlepší hádky, které Regina předvedla ve Vile.

Hádka s Vladkem

Hádka s Petrem Zvěřinou

Hádka s Emilem Zajacem a rozložení Věry Patt

Hádka s Rosťou Alkou

Připravte se na to, co vás už večer čeká: sexy Regina

Fotogalerie

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40, Duel ve 20:15 a Vilu živě na Prima love!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také