TopStar

18. října 2018 09:47

Tak tohle nikdo nečekal: Kristelová i Řepka končí na sociálních sítích!

Vypadá to, že fanoušci přijdou o nedílnou součást svého života. O sociální sítě dvojice Řepka-Kristelová. Kateřina je totiž unavená věčnými posměšnými komentáři a teď se rozhodla, že si zruší všechny účty na sociálních sítích. Až na Instagram, protože ten jí dost slušně vydělává. A aby toho nebylo málo, tak ji v rázném kroku podpoří Tomáš Řepka, kterému se kritika na jeho účet taky úplně nelíbí.

Kateřina Kristelová maže v současnosti jeden účet na sociálních sítích za druhým. ‚‚Facebook jsem zrušila asi před půl rokem. Ve svý době jsem tam měla hodně sledovatelů, starala se o čtyři profily. Bralo mi to čas, bylo to denně dvě tři hodiny, než člověk odepsal na různé věci, věnoval se zprávám, staral se, kdo mu píše, co a jak se píše, jak sestavit status, aby měl hlavu a patu, a mě to hrozně nudilo. Byla jsem unavená názory jiných lidí. S Tomášem jsme je přestali řešit úplně,‘‘ podělila se rozhořčená Katka se svými fanoušky. Zároveň ale zmínila, že Instagram rozhodně mazat neplánuje, protože je to pro ni dost znatelný přísun peněz.

Kristelová se údajně inspiruje v Lily-Rose Depp, dceři hollywoodské hvězdy. Ta má také jen jeden sociální účet, právě Instagram. ‚‚Záviděla jsem, že má jen jeden účet, protože já byla zasekaná těma svýma facebookama a snapchatama a říkala si, že na to bych ráda jednou sebrala odvahu. Odstřihnout se a mít jen jeden účet. Pak jsem ji našla asi tři měsíce poté a byla jsem hrozně šťastná. Získala jsem víc času pro sebe,‘‘ dodala Kateřina, která si nechává říkat vesměs jen Řepková. Katko, Katko, je přeci ale rozdíl, když si někdo zruší sociální sítě kvůli skutečné revoltě a někdo kvůli posměchu celého národa.

A fotbalista Tomáš Řepka svou milou v tomto kroku (ostatně jako ve všech ostatních) rád podpoří. Sociální sítě mu prý připomínají šmírování a on je ke svému životu vlastně nepotřebuje.

Sdílejte článek
Štítky Instagram sociální sítě Tomáš Řepka soud Kateřina Kristelová

Přečtěte si také