TopStar

16. června 2018 16:38

Ilona Blašková

Tak tohle vás dostane do kolen! Karel Gott natočil velmi emotivní videoklip, kde vyznává city Ivaně a dětem

Mnohonásobný slavík Karel Gott vydává po pěti letech nové album s názvem Ta pravá. Jmenuje se podle písně, na kterou natočil dojemný videoklip.

Nový videoklip našeho nejpopulárnějšího zpěváka je sestaven ze vzpomínek, ale i současného života, kde se mimo jiné vyznává z citů ke své ženě Ivaně a dcerkám Charlottě a Nellince.

Píseň napsal Marek Ztracený, který se v klipu také objevil. „Na myšlenku napsat Karlovi píseň mě přivedl můj kamarád. Začal jsem Karla více sledovat a zjistil, že se mi líbí jeho přístup k fanouškům a vůbec k životu. U skládání jsem se do něj na chvíli jakoby převtělil a najednou byla na světě písnička Ta pravá. Karel mi hned volal, že tahle je ta ona! Upřímně mě to potěšilo a je to pro mě nová zkušenost, protože jsem byl na písničky dlouho lakomý,“ řekl Marek Ztracený.

Režie videoklipu se ujal Martin Pasecký, který prozradil, že už od prvního poslechu vnímal píseň jako osobní zpěvákovu zpověď. Je na téma současnosti, ale také vypráví o minulosti a životní cestě. Tvůrci se tedy rozhodli propojit dvě časové roviny a využít složitou, ale působivou animační technologii. Na výsledek se podívejte sami!

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott

Přečtěte si také