TopStar

22. května 2018 08:24

Tak tyhle hvězdy na svůj věk rozhodně nevypadají! Všichni jim přidávají 10 let

Nicole Kidman, Sharon Stone, Jennifer Lopez... Tak přesně o těchto dámách dnes řeč nebude. Nejednou jsme psali o ženách, které vypadají mnohem mladší než skutečně jsou. Teď se ale pojďme podívat na celebrity, které vypadají podstatně starší než doopravdy jsou. A proč tomu tak je?

Lady Gaga (32)

Roku 2008 se do této nadpozemské dámy s neuvěřitelným hlasem zamiloval celý svět. Všichni mysleli, že když představila svou skladbu ‚‚Poker Face‘‘, bylo zpěvačce kolem 30 let. A ejhle! Dívce bylo pouhých 22. A ani dnes se situace nezměnila, hudebnice vypadá stále o dost starší.

Kylie Jenner (20)

Kylie sice je pouhých 20 let, ale uvěřit tomu lze jen těžko. Přehnaná láska k plastikám, injekcím krásy, velmi výrazný make-up den co den, to vše přidává člence rodiny Kardashian tak o 10 let více.

Lindsay Lohan (31)

Lindsay je perfektní příklad toho, co vyjadřuje známé pořekadlo: ‚‚Jste to, jak žijete.‘‘ Alkohol, drogy, neustálé skandály a stres proměnily někdejší zrzavou krásku v chátrající tetku.

Britney Spears (36)

Ooops, I did it again! Blondýnce, kterou miloval svět je 36. Zpěvačka ale vypadá na 40 a možná i více. Špatná životospráva, nervová zhroucení a náročný rozvod se na Britneyině obličeji podepsaly. A i když se teď dala hudebnice pořádně do kupy, její mladistvost jí to už nevrátí...

Macaulay Culkin (37)

Jak se mohlo stát, že z rozkošného celosvětově milovaného blonďatého chlapce se stal životem ostřílený chlap nepochopitelného věku? Krach kariéry, problémy s drogami a alkoholem, deprese a pokusy o sebevraždu... To vše přispělo faktu, že ve svých 37 vypadá herec na 50.

Princ William (35)

Nebudeme si nalhávat, že princ William byl někdy krasavec. Princ začal velmi brzy plešatět a s přibývajícími léty se stával stále podobnější svému otci princi Charlesovi. Co dodat... Ve svých 35 a s královskými možnostmi by člen královské rodiny mohl vypadat i špetku svěžeji.

Sdílejte článek

Přečtěte si také