TopStar

6. června 2017 10:01

vedran

Takhle jste ho ještě neviděli: Karel Voříšek ve studiu poprvé v brýlích

To, čemu se léta vyhýbal, teď předvedl kvůli novému pořadu v plné parádě! Moderátor Zpráv na Primě Karel Voříšek totiž vůbec poprvé ve studiu a na kameru předvedl svoje dioptrické brýle. Ty nasadil, aby mohl číst divácké dotazy v novém pořadu Primy Názory bez cenzury.

„Byla to moje obrýlená premiéra ve zpravodajství, na klasické zprávy totiž používám kontaktní čočky,“ uvedl se smíchem Karel Voříšek. Kontaktní čočky má na dálku a jednou se kvůli nim přímo v přenosu rozbrečel. „Moderoval jsem jednou Zprávy, a jak byla ve studiu čočka vysušená, tak přímo při tom čtení se mi zlomila v oku. A jak jsem mrknul, tak mi půlka vypadla, půlka mi tam zůstala a mně začaly téct slzy,“ prozradil Karel.

Brýle, které předvedl v pondělí, prý nemají moc dioptrií. „Jsou to brýle na dálku, ale nejsou tam žádné přehnané dioptrie, je to jen takové zaostření,“ říká Karel. Názory bez cenzury vysílá Prima na Facebooku Zpravodajství FTV Prima. Čím si podle Karla získají diváky? „Ptáme se na všechno. Když sedíme ve studiu s Patrikem Kaizrem, tak hostům dáváme nejen otázky diváků, ale musíme hosty přimět i k tomu, aby bez cenzury odpovídali, a to je novinářský oříšek,“ dodal Karel Voříšek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také