TopStar

13. června 2018 11:55

Ilona Blašková

Taneční skupina The Pastels si zahrála ve filmu

Československo má talent je opět na spadnutí. V trochu novém kabátě. A my vám prozradíme další příklad toho, proč tahle talentová soutěž má smysl!

Před osmi lety zazářili v televizní show Česko Slovensko má talent a od té doby si nemůžou na počet nabídek stěžovat. Taneční skupina The Pastels má dokonce za sebou čerstvou zkušenost z filmového prostředí. „Na kamery jsme celkem zvyklý. Ale tanec a herectví je přeci jen rozdíl. Teď jsem musel podat nějaký herecký výkon. A nejen já, ale všichni jsme se snažili,“ prozradil jeden ze členů taneční skupiny.

Kluci jsou nedílnou součástí prvního českého tanečního filmu s názvem Backstage, který je v současnosti novinkou v kinech. Při jeho vzniku protekly litry potu a chtělo to dost sebezapření. „V první řadě nás rozdělili na dvě skupiny, proti sobě. Ale my se máme velmi rádi. Ale neměli jsme se mít rádi. Takže to bylo takové, že paní režisérka z nás musela trochu dostat tu asertivitu a opřít se do toho hereckého umění víc,“ rozpovídali se.

Po taneční stránce bylo ale téměř vše v jejich režii. Vždyť od koho jiného se učit, než od těch nejlepších. „My jsme tvůrci devadesáti procent choreografií. A když ne fyzickými tvůrci, tak těmi ideovými tvůrci,“ dodali.

A kdo ví, třeba chlapcům roste konkurence, o které zatím netuší. Už na podzim se totiž na obrazovky televize Prima vrací show Česko Slovensko má talent, kde určitě nebude nouze o kvalitní tanečníky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také