TopStar

17. června 2017 08:03

vedran

Taťána Kuchařová propašovala minci z Pevnosti Boyard v podprsence

Když už někdo zavítá na Pevnost Boyard, je jasné, že si vedle zážitků přeje odnést i nějaký ten suvenýr. Ideálně pak minci, na níž se v soutěži dostává vždy až na konci před samotným přepočítáváním výhry. Jenže to soutěž úplně nedovoluje. Jak to obejít? Třeba podprsenkou jako Taťána Gregor Kuchařová.

"Vůbec nebylo v plánu si minci odnést, ale měla jsem ji za podprsenkou, byla taková sportovní, takže jsem v ní minci vůbec necítila. Objevila jsem ji až později a rovnou si ji nechala pro štěstí," přiznala Taťána Gregor Kuchařová, která na Pevnosti Boyard soutěžila i se svým manželem, Ondřejem Brozobohatým.

"Jak jsme se tehdy k pevnosti blížili, všichni jsme cítili zvláštní pocit, naskakovala ona husí kůže, je to naprosto nezapomenutelný zážitek. A hlavně jsem si splnil dětský sen," přiznal Ondřej Brzobohatý.

Manželé se o soutěži rozpovídali před moderátorem Zpráv FTV Prima Romanem Šebrlem, který do Francie odlétá už o víkendu. V letadle se mimo jiné potká s Martinem Dejdarem, Ivanou Jirešovou či Pavlem Trávníčkem.

"Těším se na to, co mě čeká. Jsem už teď hodně zvědavý," přiznal Roman Šebrle, který by coby bývalý desetibojař mohl vynikat hlavně ve sportovních disciplínách. O rady se řekl i Kuchařové, která měla zásadní poznatek: nikomu neříkej nic dopředu!

"Jelikož všechny ty televizní show znám, tak jsem v této věci podezřívavá. A proto jsem radši ani neřekla, čeho se bojím. Televizní zábava je někdy krutá věc," dodala Miss World z roku 2006.

Sdílejte článek

Přečtěte si také