TopStar

4. května 2018 11:26

Taylor Swift prodává svůj skromný příbytek! Přijde vás na pouhých 60 milionů

Zpěvačka Taylor Swift (28) je jednou z nejlépe placených muzikantek současnosti. Její majetek se odhaduje na tři miliardy korun. Teď se ale blonďatá kráska rozhodla prodat jeden ze svých domů, který byl jejím relaxačním sídlem. A kdybyste o něj měli zájem, nachystejte si 60 milionů.

Dům v sobě čítá pět koupelen, čtyři ložnice, luxusní kuchyň, vinný sklípek... nebo spíše sklep pro tisíc lahví a před domem je bazén, tenisový kurt, samostatný vchod do kanceláře a vchod pro hosty. Dokonce je v domě nainstalován bezpečnostní kamerový systém s 11 kamerami.

Pozemek se nachází v luxusní boháčské čtvrti Beverly Hills, který stál původně v přepočtu 82 milionů korun. Taylor tedy z ceny slevila a rozhodla se jednopodlažní dům o 274 metrů čtverečních prodat za pouhých 60 milionů.

Mezi potenciálními kupujícími je vážný zájemce Nicolas Bijan Pakzad, syn významného pozdního designera. V současnosti provozuje otcovu společnost, která v loňském roce otevřela luxusní butik v hotelu Waldorf Astoria. Dům z roku 1941 s vlastním venkovním krbem zaujal mnohé další zájemce, mezi kterými je i nespočet hvězd. Kamenné cestičky, japonskou zahradu a úchvatný trávník chce zkrátka každý.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka Taylor Swift prodej domu

Přečtěte si také