TopStar

8. března 2019 14:00

Tereza Šulcová

Taylor Swift se svěřila, že její matka opět bojuje s rakovinou

Zpěvačka Taylor Swift odhalila, že její matka Andrea opět bojuje s rakovinou. Zajímavý rozhovor poskytla časopisu ELLE, kde se mimo jiné také svěřila s problémem se svou váhou a také se šikanou, kterou zažila na střední škole.

V rubrice „30 věcí, které jsem se naučila předtím, než mi bylo 30 let“ se Swift svěřila: „Oba moji rodiče se potýkali s rakovinou. Mamince se bohužel vrátila. „Naučilo mě to, že existují skutečné problémy a pak teprve všechno ostatní. Návrat této zákeřné nemoci je skutečný problém.“

„Kdysi jsem byla tak nervózní a bála se každého pádu. Nyní věnuji pozornost jen skutečným problémům,“ svěřila se zpěvačka. V roce 2015 popová hvězda přes sociální síť Tumblr oznámila, že její matka bojuje s rakovinou a zeptala se jí, zda má také navštívit lékaře, aby zahnala některé její starosti.

Taylor měla vždycky silný vztah se svými rodiči. „Moje máma mi byla vždycky přítelem. Byla doba, kdy jsem na střední neměla moc přátel, ale ona tu byla pro mě vždycky,“ svěřila se časopisu ELLE.

Hudebnice také uvedla, že přestala nenávidět každý gram tuku na svém těle. „Naučila jsem se přestat nenávidět každý gram tuku na svém těle. Začínám si uvědomovat, že mít pár kilo navíc je pro tělo přínosnější. Mít křivky, lesklé vlasy a více energie.“ Ve svém projevu zdůraznila, že mnozí z nás drží extrémní diety, které jsou velmi nebezpečné. Podle umělkyně musíme na svém těle pracovat každý den, nejde vše zvládnout za týden. Swift také hovořila o šikaně, kterou zažila na škole. Podle ní by bylo hezké, kdyby se dočkala omluvy od lidí, kteří jí ubližovali.

„Moje máma mi říkala, že mě nikdy nemusela za nic potrestat, protože jsem se potrestala sama. Zamkla jsem se ve svém pokoji a nemohla jsem sobě odpustit, bylo mi tehdy jen pět let. Uvědomila jsem si, že to samé dělám i teď, jako dospělá žena - izoluji se od ostatních, kdykoliv zjistím, že jsem udělala špatné rozhodnutí nebo věřila špatným přátelům. Nyní vím, že je načase sama sobě odpustit a udělat krok ke světlu,“ svěřila se zpěvačka.

Sdílejte článek
Štítky Taylor Swift

Přečtěte si také