TopStar

17. března 2018 11:39

Těhotná Eva Longoria oslavila narozeniny a promluvila o přípravách k porodu

Herečka Eva Longoria oslavila před pár hodinami 43. narozeniny. Představitelka Gabrielle Solis v seriálu ‚‚Zoufalé manželky“ je plná sil a energie, a chystá se ke svému prvnímu děťátku. I když ji porod čeká už za pár týdnů, budoucí maminka je akční a narozeninovou oslavu si užila v plné parádě!

‚‚Nemohu uvěřit tomu, že právě tyhle narozeniny jsou pro mě ty nejkrásnější. Uvnitř mě roste děťátko, které je celé nedočkavé nového světa. Děkuji všem za jejich přání! Tenhle rok byl úžasný a čarovný. A co se týče nejlepšího daru, ten jsem již dostala,“ napsala Longoria ke svému příspěvku na Instagramu. Zároveň se herečka přiznala, že zatím do budoucího dětského pokojíčku věci ani nábytek nepořizovala, protože svůj současný dům prodává a stěhuje se do domu nového, kde se už bude k narození nového přírůstku do rodiny chystat naplno.

‚‚Ženy si pořizují děťátko ve stále pozdějším věku, proto jsem neměla strach, že by se něco pokazilo. Spíš jsem si říkala ještě před tím, zda se mi poštěstí stát se maminkou. Myslím, že děti jsou plod lásky a partnerství,“ zmínila Longoria v jednom z nejnovějších rozhovorů.

Připomeňme si, že pro Evu je tohle těhotenství první, zatímco pro jejího muže, devětačtyřicetiletého mexického byznysmana Josého Bastóna, půjde o dítě již čtvrté. Eva a José se vzali v květnu loňského roku po tříletém vztahu a ani jeden z nich nečekal, že by se Eva ještě mohla stát matkou.

Jestliže o svých narozeninách zvolila Eva elegantní černou róbu, pak o den dříve se objevila na tiskové konferenci ve žlutých mini šatech. Společně se svou kolegyní Annou Faris pak představila novinářům novou komedii ‚‚Přes palubu“. Jedná se o jednojmenný filmový remake z roku 1987, v němž své doby zazářila herecká ikona Goldie Hawn. Film s přítomností snědé krásky Longorii vyjde v českých kinech 19. dubna.


Přečtěte si také