TopStar

27. ledna 2018 09:10

Těhotná Eva Longoria se šla se svým mužem vyvenčit

Herečka Eva Longoria (42) se nedá nazvat domácí puťkou. I v šestém měsíci těhotenství se snědá kráska objevuje na společenských událostech, pokračuje v práci a chodí na procházky. Před pár dny byla hvězda seriálu ‚‚Zoufalé manželky“ přistižena na jedné z takových procházek po boku svého manžela Josého Bastóna (49), když šli společně do restaurace.

Pro tentokrát zvolila Eva outfit v podobě černé kombinézy s květinovým vzorem. Její look doladily černé poloprůsvitné sandále na jehlách a masivní sluneční brýle. Podle médií šel manželský pár na oběd do italské restaurace E Baldi v Beverly Hills.

Poprvé se Eva objevila na veřejnosti ve svém stavu začátkem ledna. Na červeném koberci Zlatých glóbů 2018 se hvězda předvedla v černých úplých šatech s hlubokým dekoltem. Tento outfit podtrhl její rostoucí bříško a ceremonie se proměnila v jakousi gratulační událost k Evině těhotenství.

Připomeňme si, že pro Evu je tohle těhotenství první, zatímco pro jejího muže, devětačtyřicetiletého mexického byznysmana Josého Bastóna, to bude dítě již čtvrté. Eva a Jose se vzali v květnu loňského roku po 3 letech vztahu a ani jeden z nich nečekal, že by se Eva mohla stát matkou.

Nejen mateřství bude pro herečku ale nové, Evě vyjde i nový filmový snímek. Jedná se o filmový remake ‚‚Přes palubu“ z roku 1987, v němž tehdy zazářila kráska Goldie Hawn. Film s přítomností snědé krásky Longorii vyjde v českých kinech v dubnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také