TopStar

19. listopadu 2014 14:05

Táňa Sáblíková

Těhotná Kate prý čeká holčičku… Camilla dostala záchvat z výběru jména!

Velká Británie žije druhým těhotenstvím vévodkyně Kate stejně jako při jejím prvním. Ani tentokrát se jí nevyhnuly potíže v podobě těhotenské nevolnosti.Toto období je ale už pryč a Kate rozdává úsměvy všude okolo. Navíc již prý ví, jestli nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka!

I když to oficiální zdroje nepotvrdily, Kate podle všeho čeká holčičku, čímž prý udělala radost nejen sobě a svému manželovi, ale také královně Alžbětě II. Pusu na špacír si pustila kamarádka Kate, která už propálila nejen první, ale také druhé těhotenství vévodkyně z Cambridge. A tak není divu, že těmto zprávám všichni věří!

Hlavní novinkou ale je, že pár má již vybrané i jméno. Holčička se má podle všeho jmenovat po Williamově tragicky zesnulé matce, tedy Diana. A to nemůže skousnout manželka prince Charlese Camilla, která prý již Williamovi a Kate ztropila hysterickou scénu! Pro zlepšení ovzduší v britských královských kruzích tedy pár oznámil, že pro holčičku uvažují i o jméně Margaret, což byla mladší sestra královny, která zemřela v roce 2002.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také