TopStar

14. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Těhotná Kim Kardashian zuří: Podvádí ji snoubenec

Těhotná Kim Kardashian v posledních dnech prožívá těžké chvíle. Vyšlo totiž najevo, že ji dlouhodobě podvádí snoubenec Kanye West.

Časopisu Star Magazine se podařilo najít sdílnou krásku, která si s Kanyem už skoro rok užívá. Jde o čtyřiadvacetiletou kanadskou modelku Leylu Ghobadi. Rappera měla údajně svést vloni v červenci zhruba v době, kdy Kim Kardashian oznámila, že s Kanyem čeká dítě.

V rozhovoru Leyla prozradila ještě další nepříjemnou informaci. Rapper se jí údajně svěřil, že s budoucí dědičkou rodinného jmění udržuje vztah jen kvůli penězům a publicitě.

„To bude jistě pro celou rodinu Kardashianových šok. Ale kdybych byla Kim a čekala dítě, chtěla bych tohle všechno vědět,“ řekla magazínu Leyla Ghobadi.

Modelka se s Kanyem seznámila po jeho vystoupení. Rappera údajně tak okouzlila, že ji pozval do zákulisí a hned poté do hotelu, kde se měli sblížit ještě víc. „Já jsem však odmítla, bylo to příliš narychlo,“ svěřila se Leyla Ghobadi. Už při druhém setkání ale přestala dělat drahoty úplně. „Chvilku jsme si na pokoji povídali a pak jsme najednou byli oba nazí a měli sex,“ vyhlásila prostřednictvím časopisu do celého světa.

Kim Kardashian se zatím svého snoubence veřejně zastává, ale doma mají určitě pěkné dusno. Vzhledem k výbušné povaze herečky se má Kanye na co těšit a aféra bude mít jistě ještě dohru. Sám Kanye se zatím k celé nepříjemné události nijak nevyjádřil.

-juf-


Přečtěte si také