TopStar

13. června 2018 08:50

Těhotná Monika Absolonová se rozplakala na jevišti! V divadle prozatím končí...

Muzikál Funny Girl Monika Absolonová (41) zkrátka miluje. O to těžší pro ni bylo rozhodnutí se s představením rozloučit. Kvůli pokročilému měsíci těhotenství už zpěvačka nemůže poskakovat na pódiu a jezdit na kolečkových bruslích. Poslední vystoupení bylo proto velmi emotivní a Monika ho řádně obrečela.

V sobotu 9. června čekalo Moniku i diváky poslední představení Funny Girl ve Studiu DVA. ‚‚Čeká mě ještě jedno loučení na téhle scéně. 16. června to bude rozlučka s rolí Márie Evy Duarte de Perón v muzikálu Evita,‘‘ zmínila smutná Monika, která v současnosti čeká druhé děťátko, proto se musí pořádně šetřit. Při loučení s oblíbenou rolí se Absolonová neubránila slzám.

‚‚Je tu fantastická banda lidí, mezi nimiž se cítím velice dobře. Jsou milí, vlídní, pohodoví a umí. Bude se mi stýskat, ale maminkovské radovánky jsou na prvním místě,‘‘ objasnila představitelka role Funny Brice, která jí v posledních měsících dala pořádně zabrat.

Už brzy se Monika dočká druhého děťátka, zda půjde o chlapce či holčičku ale spolu s tatínkem Tomášem Hornou stále tají. ‚‚My to samozřejmě víme, ale ještě nějaký čas si to necháme pro sebe. Ale jednu porodní zajímavost prásknu. Tadeáš se narodil 20. listopadu 2015 a na stejný den, tedy dvacátý listopad mám termín porodu druhého potomka. Kdyby to klaplo, bude to paráda, ovšem když ne, nic se nestane.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také