TopStar

30. ledna 2018 09:21

Těhotná Rihanna? Zpěvačka ukázala zakulacující se tvary

Předávání hudebních cen Grammy 2018 už máme za sebou. Zajímavých chvilek bylo mnoho, ale fanoušky zaujala obzvlášť zpěvačka Rihanna a její odhalené tělo v průsvitných šatech. Odvážný model i přednosti Rihanny fanoušci ocenili a začali spekulovat, zda je čokoládová kráska v očekávání.

Rihanna byla hvězdou celého předávání. Nejenže předvedla fantastický outfit (a ne jeden), žhavě vystoupila na pódiu, vyhrála cenu za nejlepší rapovou skladbu (Loyalty s Kendrickem Lamarem) a pobavila publikum i své fanoušky vyplazeným jazykem. Nehledě na to si lidé všimli jejích zakulacujících se tvarů.

Postava hvězdy se změnila už dávno, ale dříve si fanoušci mysleli, že Rihanna jen přibrala. Dnes už ale spekulují, že je kráska v jiném stavu. Když si uživatelé sociálních sítí důkladně fotky z ceremonie prohlédli, tak se shodli, že bříško zpěvačky vypadá podezřele!

Sama zpěvačka to nekomentuje, ostatně jako většinu novinek ze svého soukromí. Pakliže by Rihanna skutečně těhotná byla, tak otec dítěte by byl její současný přítel, miliardář ze Saudské Arábie Hassan Jamal. S tímto mužem tvoří Rihanna dvojici už dobrého půl roku. Zamilovaní se neobjevují na veřejnosti a svůj vztah drží v tajnosti. Přátelé a blízcí známí dvojice však tvrdí, že pár je velmi šťastný a plánuje společnou budoucnost.

Je ovšem pravdou, že fanoušci spekulují o těhotenství zpěvačky kdykoli, když jen přibere pár kil. Rihanna si z toho nic nedělá a umí si svoje fanoušky srovnat do latě.

Dnes mluví o zpěvačce celý svět, vždyť její vystoupení bylo jedním z nejemotivnějších. Samotná Rihanna si ani nedovedla představit, že by se její příchod na pódium mohl stát celosvětovým meme. S jejím typickým nábojem a vášní předvedla Rihanna skladbu Wild Thoughts. Celý internet si ale začal pochvalovat její výraz.

‚‚Ta chvíle, když máš hlad a dostaneš trošku jídla.“

‚‚Když moje milá peče sýrové tyčinky místo toho, aby je dala do mikrovlnky.“

‚‚To jsem já, když peču pizzu.“

Podobné vtipné komentáře se objevovaly u příspěvku na sociální síti Twitter.

Sdílejte článek

Přečtěte si také