TopStar

29. prosince 2017 14:29

Těhulka Jessica Alba si před brzkým porodem ještě vyrazila na procházku

V poslední době upřednostňuje Jessica Alba trávit čas vesměs doma v kruhu rodiny. Před pár hodinami se však šestatřicetiletá americká herečka vydala na pěší procházku po ulicích Los Angeles se svými dvěma dcerkami Honor a Haven.

Alba si na svou procházku vybrala to nejpohodlnější oblečení pro těhotné. Černé legíny, černý top a na něj zvolila kostkovanou košili. Doladila vše kšiltovkou a teniskami. Její dcerky byly rovněž oblečeny ve stylu casual. Paparazziové je svými objektivy zachytili v šortkách a sportovním tričku.

Kroky hvězdné rodinky vedly podle všeho do místní kavárny, kde si Alba objednala limonádu. Poté všechny tři dívky nastoupily do auta a odjeli do neznáma. Připomeňme si, že Alba je v posledních měsících těhotenství a už velmi brzy porodí svému muži Cashi Warrenovi třetího potomka - pro nyní chlapce. Jak přiznaly samy hvězdy, jejich dcery měly z této zprávy velkou radost a na vytouženého bratříčka se velmi těší.

Striptérka z filmového díla ‚‚Sin City“ se pochlubila přírůstkem do rodiny velmi brzy po zjištění radostné zprávy. Na sociální síti zveřejnila rozkošné video, na kterém její dcerky drží balónky ve tvaru jedničky a dvojky a Jessica má nad hlavou trojku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také