TopStar

28. ledna 2019 22:23

Tereza Šulcová

Televizní osobnost Bobby Norris si nechal transplantovat vousy v přepočtu za 266 tisíc korun

Transplantace vousů v přepočtu za 266 tisíc korun... Ano, čtete správně. Tuto proceduru absolvoval Bobby Norris. Pro krásu se musí trpět - nebo spíše platit?

Hvězda seriálu The TOWIE se pochlubil svou přeměnou. Ne každému muži rostou vousy tak, jak by si přáli, ale většinou se s tím smíří. To ale neplatí pro Bobbyho. Ten za transplantaci vousů zaplatil pěkný balík peněž a také se musel obrnit velkou dávkou trpělivosti. Je to totiž zdlouhavý proces, který potřebuje čas.

Postup při transplantaci vousů je téměř stejný jako u transplantace vlasů. Pro implantaci vousů se využívají právě vlasy. Ty se opatrně vytrhají jeden po druhém i s kořínkem a jsou dány do speciálního roztoku. Tam zůstanou do té doby, než se aplikují do tváře.

„Mám trošku podrážděnou pokožku, jelikož jsem byl minulý týden na transplantaci vousů,“ zmiňuje Bobby Norris. „Ale již teď jsem nadšený a cítím se sebejistěji,“ dodává. Všechno to pravděpodobně odstartovala fotografie na Instagramu. Když Norris zveřejnil fotku, kde pózuje fotografům během galavečeru National Television Awards, svrhla se na něj lavina kritiky, kde ho lidé obviňovali z toho, že vypadá jako panák Ken.

Následně šel Bobby na transplantaci vousů a zveřejnil na svém účtu video, kde mluví ke všem svým fanouškům. „Mám pro vás krátkou zprávu. Vy, kteří jste mě tu obviňovali, že mám za sebou příliš mnoho plastických operací tu mám krátkou zprávu. Nemám za sebou žádnou plastickou operaci kromě nosu a nyní jsem si nechal přidat vousy, to je ale vše. Žádný facelift ani nic podobného jsem neabsolvoval,“ zdůrazňuje herec.

Sdílejte článek
Štítky celebrity plastické operace

Přečtěte si také