TopStar

2. dubna 2018 22:33

Ilona Blašková

Téměř padesátiletá Naomi Campbell ukázala nepovedenou retuš i bradavky!

Není nejmladší. Přesto je Naomi Campbell stále žádanou modelkou. Vlna kritiky se na ní však snesla, když zveřejnila špatně vyretušovanou fotku. A během posledního focení ukázala dokonce bradavky!

Naomi na své sociální síti zveřejnila fotografii, na které má být přirozená. Bez větších úprav a make-upu. Ale už na první pohled je vidět, že je pěkně vyretušovaná. Především její nos prošel velkou úpravou a je mnohem menší než modelka skutečně má. A fanouškům se to samozřejmě nelíbí.

Na posledních snímcích, které nafotila do jednoho časopisu, je nos to poslední, čeho si všimnete. Ve svých 47 letech odhalila celá ňadra! A pokud se zase nejedná o nějakou práci šikovného fotografa, nemá se Naomi za co stydět!

Britská supermodelka začala s modelingem v pouhých patnácti letech. A v 80. a 90. letech byla jedna ze tří nejžádanějších modelek. Její tvář byla snad na všech obálkách těch nejprestižnějších časopisů. Zažila všechno, co modelingový svět nabízí. Vrchol, pád, závislost na drogách i alkoholu a milenecké eskapády. Občas také někoho zbila a pak skončila u soudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také