TopStar

29. května 2019 17:00

Markéta Škorňová

Temné stránky nejslavnějšího seriálu všech dob: Představitel Jona Snowa skončil v léčebně!

Britský herec Kit Harington (32), představitel Jona Snowa z veleúspěšného seriálu Hra o trůny, svádí boj s alkoholem a stresem. Jeho mluvčí potvrdil britskému deníku Daily Mail, že herec podstoupil speciální léčbu v zařízení v Connecticutu.

Podle slov mluvčího bude herec svůj volný čas, který si po skončení seriálu naordinoval, trávit v léčebném zařízení v Connecticutu, kde chce pracovat na řešení svých osobních problémů. Mezi ty patří především stres a alkohol.

Pro herce je život hvězdy velmi náročný a je pravda, že se tím nikdy netajil. Oporu v těžkých chvílích našel u své ženy, herečky Rose Leslie, která ve slavném seriálu ztvárnila postavu Ygritte.

Herec by měl podle informací z okolí páru pobývat v zařízení již měsíc. Měsíční pobyt stojí v přepočtu téměř tři miliony korun, což však zrovna představitele Jona Snowa trápit nemusí.

Harington není jediný, koho natáčení populárního seriálu psychicky negativně ovlivnilo. I Sophie Turner, která si zahrála Sansu Stark, se během natáčení trápila s depresí a jeden čas dokonce trpěla poruchou příjmu potravy. Na přísloví, že každá mince má dvě strany, opravdu něco bude…

Sdílejte článek
Štítky léčebna Hra o trůny Kit Harrington

Přečtěte si také