TopStar

15. března 2015 08:31

Ivana Nádvorníková

Ten se ale změnil! První živý rozhovor Michala Hrůzy!

Zpěvák a hudebník Michal Hrůza dal první rozhovor před kamerou. Od jeho těžkého zranění v Ostravské Stodolní ulici uběhlo už osm měsíců. A Michal udělal obrovský pokrok.

Skoro se až chce říct, že jméno a příjmení má opravdu něco společného s osudem. Michalovi Hrůzovi ten jeho přinesl opravdu měsíce hrůzy a nejistot. A nejen on, ale i kapela. Nebylo totiž jasné, jestli se Michal po těžkém úrazu mozku vůbec někdy uzdraví. Povedlo se!

Hrůza je zpátky a už příští týden vyrazí s kapelou Hrůzy na turné. Michal má po úrazu výpadky paměti, která se ale pomalu vrací. A tak se musí některé své vlastní písničky učit znovu.

„Čím jsou písničky starší, tím se mi lépe udržely v paměti. Ty novější jsem se musel učit skoro celé.“ A tak si pro jistotu na koncerty pořídil čtečku (podobnou má například i zpěvák Václav Neckář), aby mu texty při hraní nevypadávaly.

Michalovu zdravotnímu stavu se přizpůsobí i celé turné. Frontman – na rozdíl od ostatních muzikantů – bude mít jiný režim. Po koncertě ho tedy s ostatními nečeká žádné řádění, ale půjde rovnou do postele!

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Další videa najdete ZDE.


Přečtěte si také