TopStar

30. června 2015 17:58

Tenhle santusák, že je Bastien z Nekonečného příběhu? A to neznáte jeho šílený životní příběh...

Nekonečným příběhem to vážně neskončilo. Jak vypadají jeho hrdinové po více než třiceti letech?

Kdo by neznal kouzelný filmový příběh chlapce Bastiena, který začne číst tajemnou knihu a tím pronikne do říše Fantazie. Tu pohlcuje nicota, protože děti přestávají číst a ztrácejí tak představivost. Bastien se stane součástí příběhu líbezné Dětské císařovny, která vyšle na nebezpečnou misi statečného Átreje.

Mrkli jsme se na osudy tria hlavních postav v našem zoufale nefantastickém světě. Jak je na tom momentálně tryskový pes Falco nebo kamenožrout se nám bohužel zjistit nepodařilo.

Bastien - Barret Oliver

Barret Oliver po úspěchu Nekonečného příběhu hrál v komediálním sci-fi Zámotek i jeho pokračování. V pubertě přestal s herectvím a dal se ke scientologům, dokonce se v 19 letech oženil za další členku sekty. Později se rozvedli a Oliver se začal specializovat na tiskařské a fotografické technologie 19. století. V roce 2007 dokonce vydal odbornou knihu A History of the Woodbury Type. Jeho inťošsko/santusácký vzhled svědčí o tom, že si vzal lekci o tom, že číst je dobré, opravdu k srdci.

Átrej - Noah Hathaway

V osmdesátých letech byl Noah díky roli mladistvého jinocha idolem mnoha dospívajících. Po roli ve fantasy hororu Skřítek (1986) sekl s herectvím a před kameru se vrátil až v béčkových filmech Sushi Girl nebo Mondo Holocausto před třemi lety. Je blázen do motorek a bojových umění. Má černý pásek v Tang Soo Do a Šótokan karate.

Dětská císařovna - Tami Stronach

Tami Stronach s izraelsko-americkým původem hrála vládkyni říše Fantazie, která onemocní a nakonec ji vysvobodí až Bastien. Byla to její jediná pořádná filmová role. Na přání rodičů se vzdala filmové kariéry a vrátila se k tanci. Stala se součástí izraelské taneční skupiny Neta Dance Company, s níž vystupuje dodnes.

Mrkněte, jak vypadaly zamlada postavy ze Hry o trůny:

Sdílejte článek
Štítky císařovna fantazie herectví

Přečtěte si také