TopStar

2. února 2018 18:05

Tenisová hvězda rozpálila své fanoušky fotkami v plavkách!

Kariéru tenistky už sice zabalila, pořád má ale co nabídnout! Někdejší tenisová hvězda Klára Koukalová si užívá zasloužené dovolené na Mauriciu. A není sama. Doprovází ji přítel Petr Suchoň. No a jak jí to sluší v plavkách? Posuďte sami!

Ještě nejsou manželé, ale už tak působí. Společné dovolené, společné bydlení, dokonce i společný Instagram. Je ovšem pravdou, že veselka proběhne již letos! Klára je zkrátka zamilovaná až po uši a nyní si užívá se svým milým na exotickém ostrově Mauricius. A jak už to tak bývá, u moře se krásky s fantastickou figurou chtějí pochlubit a proto na svých sociálních sítích zveřejňují fotky v plavkách. To platí i v případě Kláry. Ne nadarmo přeci na své postavě dře.

Její tenisové kolegyně byly Klárou uchváceny a tenistka sklidila spoustu pochvalných komentářů. ‚‚Vidím pekáč buchet, příprava se vyplatila,“ komentovala její sportovní kolegyně Iveta Benšová. ‚‚Ten pekáč mě dost uchvátil,“ nechala se slyšet i grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini.

S přítelem Petrem Suchoněm plánují společnou budoucnost a dokonce si před nedávnem pořídili psí mazlíčky. Je jisté, že brzy přibyde do rodiny nejen přírůstek v podobě zvířátka, ale i miminka. Loni v létě se dvojice zasnoubila, nedávno oslavila dvouleté výročí a Klára ukončila tenisovou kariéru, tudíž svatba i těhotenství už jsou na spadnutí.


Přečtěte si také