TopStar

27. srpna 2017 08:44

vedran

Tenistka Karolína Plíšková je zasnoubená

Pětadvacetiletá Karolína Plíšková se brzy stane vdanou paní. O ruku ji požádal partner Michal Hrdlička. Slavná tenistka zásnuby nijak neventilovala, pochlubila se až poté, co si novináři v New Yorku na US Open všimli, že její ruku zdobí prsten.

„Jsem zasnoubená,“ uvedla před novináři Karolína Plíšková, aniž by chtěla rozvádět, jak romantický moment probíhal. Dodala jen, že se zásnuby odehrály před více než měsícem a nechtěla o nich mluvit, dokud si novináři sami nevšimnou prstenu na její ruce.

"Je to naše věc a nechtěla jsem to dávat do médií, abych měla klid. To se povedlo. Čekala jsem jenom, že si toho někdo všimne a zeptá se,“ uvedla Plíšková pro Tenisový svět.

Partnerem tenistky je Michal Hrdlička, který ke slavné tenistce vzhlíží osobě i profesně. Po jejích úspěších na Wimbledonu jí sklonil poklonu veřejně prostřednictvím sociální sítě.

„Dokázala to. Tvrdě dřela a zasloužila si to víc, než kdokoliv jinej. Navíc i přes obrovský úspěchy v celosvětovém měřítku zůstává tou skromnou holkou, v podstatě tou samou, kterou její nejbližší poznali už před mnoha lety. Hluboce ji uznávám jako tenistku, ale mnohem víc ji obdivuju jako člověka,“ uvedl v červenci Hrdlička.

Sdílejte článek

Přečtěte si také