TopStar

7. listopadu 2014 16:07

Tenor José Carreras exkluzivně: Těším se na pivo!

Slavný tenor José Carreras už pomaličku balí kufry do Prahy. V úterý vystoupí v O2 Aréně společně s Vanessou-Mae na velkém charitativním koncertu. Redakci Prima- Style.cz prostřednictvím emailu prozradil, že myslí i na české pivo!

Všechno o koncertu a možnosti vyhrát vstupenky:

O své půvabné kolegyni, houslové virtuozce Vanesse-Mae, uvedl, že se znají docela dlouho, ale příležitostí spolupracovat mnoho nebylo: "Společně jsme natáčeli v Londýně pro Red Cross charitativní píseň Reach for the stars." Housle má velmi rád. "Zvuk houstí je podobný jako hlasy soprán a tenor. Stejně jako ony je emocionální, dotýká se duše. Rád jim naslouchám."

José Carreras se dokázal vrátit na koncertní pódia po dlouhé nemoci, před lety prodělal leukémii. Před otázkami na nejsložitější období svého života neuhýbá: "Řekl jsem si, že to nikdy nevzdám. Vždycky je světlo na konci tunelu a za tím je třeba jít. Během nemoci jsem poslouchal klasickou hudbu."

Do Prahy se Carreras vrací poněkolikáté. "Takže mohu říct, že máte nádherné město, malé ale fantastické Rudolfinul a ... Mám rád české pivo. Určitě si ho po vystoupení dám."

Sdílejte článek

Přečtěte si také