TopStar

5. ledna 2019 16:00

Tereza Šulcová

Teorie velkého třesku končí: Herci prozradili, jak si přejí ukončit seriál!

Americká populární komedie Big BangTheory neboli Teorie velkého třesku se blíží ke svému konci. Říká se, že v nejlepším se má přestat - a o tom vědí své i tvůrci Chuck Lorre a Bill Prady.

Letos oficiálně skončí poslední - dvanáctá - série slavného seriálu. Informovala o tom v srpnu 2018 stanice CBS. Musíme se tedy smířit s tím, že slavný sitcom už nebude mít další epizody. Poslední série se začala vysílat koncem září a skončit by měla letos na jaře.

„Jsme neskutečně vděční za úspěch celého seriálu a chceme vám to dokázat v závěrečné sezóně, kde vám ukážeme originální vyvrcholení celé série Teorie velkého třesku,“ uvedla v prohlášení produkce.

Nyní v rozhovoru pro Entertainment Weekly herci prozradili, jak by si přáli ukončit poslední sezónu. Rozhovoru se účastnila Kaley Cuoco (33), která v seriálu vystupuje jako Penny, Johnny Galecki (43), který hraje Leonarda a Jim Parsons (45), který představuje hlavní postavu, Sheldona.

Kaley a Jim se shodli na tom, že poslední díl by měl být završen výtahem. „Výtah je totiž celou dobu od první série rozbitý. Bylo by to skvělé překvapení, kdyby se opravil a stalo se něco nečekaného,“ shodují se herci. „Je to jedno z mých přání, jak uzavřít celý seriál,“ dodává Jim. „Vlezeme všichni do výtahu a ten se zasekne a my v něm zůstaneme napořád,“ směje se Jim. „To by bylo skvělé zakončení,“ směje se Kaley, představitelka Penny.

Johnny Galecki, který hraje Leonarda, jen doufá, že poslední díl bude mít hodně emocionálních momentů. „Jelikož se jedná o poslední natáčení, budeme všichni z toho dost naměkko, musíme to sehrát na nějaké brečící scény,“ vysvětluje Johnny.

Každopádně výkonný producent Steve Holland má jasno. „Každý z nás vidí konec seriálu jinak, ale už naštěstí máme jasnou představu, kam směřovat a jak by měla celá dvanáctá série skončit.“ Kaley Cuoco jako Penny a Johnny Galecki jako Leonard si podle amerických médií vydělávali téměř milion dolarů (22 milionů korun) za díl. Není se čemu divit, že hercům takový příjem bude chybět.


Přečtěte si také