TopStar

24. června 2018 11:10

Teprve se vdala a už je těhotná! Karolina Gudasová čeká druhého potomka

V září porodila zpěvačka Karolina Gudasová (25) dcerku Emilku, před pár týdny se vdala za hokejistu NHL Michala Neuwirtha (30) a teď je těhotná podruhé! Jak se zdá, rodit bude muzikálová kráska už letos v prosinci.

‚‚To, že jsem v očekávání, jsem zjistila až na začátku třetího měsíce. Byla jsem hodně unavená, ale tak nějak mě vůbec nenapadlo, že bych byla těhotná,‘‘ okomentovala svůj současný stav překvapená zpěvačka. ‚‚Až Michal se ptal, jestli není možný, že bych čekala druhý,‘‘ dodala se smíchem.

‚‚Tak jsem si večer udělala těhotenský test, a bylo to jasné. Druhé dítě jsme tak brzy neplánovali, ale už teď se těšíme. Michal by si přál samozřejmě kluka, hokejistu. A mně je to jedno. Hlavně, ať je to zdravé. Ale co vám budu povídat, asi to bude pěkný fičák se dvěma dětmi.‘‘ Pořídit si další dítě plánovala dvojice v horizontu dvou let, ale i přes všechno překvapení jsou čerství novomanželé šťastni.

Karolína se za Michala provdala letos v květnu a hned dvakrát! První svatba proběhla na úřadě v Neštěmicích v Ústí nad Labem a druhá na žhavé pláži v Řecku.

Je zajímavé, jak se zpěvačka a hokejista poznali. Společně s Michalem v Philadelphii hraje také Radko Gudas, který je Karolíniným bratrem. No a právě ten vše zinscenoval. ‚‚Naše první rande bylo se svolením bráchy a šli jsme na moc hezkou večeři. Bohužel jsme tam potkali pár spoluhráčů, takže o tom hned druhý den věděl celý tým,‘‘ nechala se slyšet Karolína s úsměvem na tváři.

Sdílejte článek

Přečtěte si také