TopStar

20. března 2018 16:00

Ilona Blašková

Tereza Černochová nám konečně ukázala svého blonďatého andílka

Tereza Černochová se nám se svou dcerou Laurou zatím nikdy nepochlubila. Horský vzduch ale dělá divy a v rakouských Korutanech nám zpěvačka svého blonďatého andílka konečně ukázala.

Babička, maminka a dcera vyrazily do rakouského střediska Heiligenblut. A náramně si to užívaly. Babička tráví čas s vnučkou každý víkend, kdy Tereza jezdí po koncertech s kapelou Monkey Business. Dcerce Lauře je tři a půl roku a je velmi komunikativní. Nemá problém navazovat s kýmkoliv, jakýkoliv kontakt. Podle Terezy jí v nějaké formě to komedianství nemine. Zpěvačka si přeje, aby výchovu nějak zásadně nepokazila a aby dcera bylo spokojené a šťastné dítě.

Tereza je zatím šťastná i bez muže po svém boku. Babinec, jak říká jejich holčičí partičce, jí vyhovuje. „My říkáme, že jsme tři Černošky a pes. Máme spoustu přátel a kamarádů, tak trávíme volný čas s nimi. Laura má ráda koně, takže jezdíme s kámoškou na koně,“ řekla Tereza.

K přátelům patří i kluci z kapely, se kterými přijela na hory zahrát lyžařům. Chyběl Roman Holý, který onemocněl, ale nechyběl Matěj Ruppert s rodinou. Nedávno oslavil čtyřicetiny a v životě má téměř všechno, co si mohl přát. „To nejdůležitější mám. Mám dvě krásné děti a hodnou manželku. Všichni jsme zdraví, to je nejdůležitější. A v těch 40letech si toho člověk moc nepřeje. Začal jsem sbírat kazeťáky. Dostal jsem od kluků a přátel jeden z nejúžasnějších magnetofonů. Od manželky soundtrack, což je limitovaná edice a špatně se to shání. A ona to sehnala!“ řekl nadšený Matěj.

Tereza s Matějem zvládli mejdan po lyžování i ve dvou. Lyžování ale moc nedali. Tereza před měsícem uklouzla po koncertě na schodech a pochroumala si koleno. A Matěj se tentokrát víc věnoval procházkám s rodinkou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také