TopStar

22. července 2017 10:39

vedran

Tereza Kerndlová je sexy víc než kdy dřív, dřela kvůli novému klipu

Zpěvačka Tereza Kerndlová se i ve třiceti udržuje v perfektní kondici. Důkazem jsou i záběry z nového videoklipu Přibliž mě blíž, který točila na plážích v Portugalsku. Speciálně kvůli tomu si nasadila o něco přísnější stravovací režim. A vyplatilo se!

"Tentokrát jsem se připravovala trochu víc než jindy. Když je člověk jen v plavkách, daleko hůř schová nedostatky, než když je jen v tričku a šortkách. Takže jsem víc cvičila, jedla jsem zdravě a chodila jsem i víc běhat, abych v těch plavkách nějak vypadala," uvedla se smíchem Tereza Kerndlová.

V Portugalsku navíc hodně riskovala. Všechny záběry pořídila bez jakéhokoli povolení. Zvlášť při využití dronů jsou zákazy ještě přísnější.

"Jeli jsme trochu punk. Dron nesmí létat nad domy a lidmi, takže jsme to zkusili a vyšlo to. Jasně, občas na nás chtěli zavolat policii, ale my jsme se snažili zaznamenat místa bez lidí, tak jsme točili brzy ráno, to je jediná chvíle, kdy jsou ulice prázdné. Horší to bylo se vstáváním, protože následovalo česání a líčení, takže budíček v pět v šest nebyl zrovna příjemný," dodala zpěvačka.

V rámci propagace klipu Tereza Kerndlová nafotila i sexy fotky. Některé z nich vzbudily rozporuplné reakce, zvláště ty, na nichž je zpěvačka více odhalená.

Sdílejte článek

Přečtěte si také